Kolmapäev, 30. märts 2016

Raimo piljard ja Janne joonistused ja tibu

Helloo, aeg jälle siinmaal et peaks ühe postituse kokki klopsima. Ma olen oma joonistamisega nii hõivatud olnud et tihti viimane asi mida õhtul teen on pliiatsi ära panemine ja kui õhtused vahetused tööl olen, veedan hommikupooliku joonistades. Muidugi olen hakanud ilusti jälle jõusaalis käima. Seljaviguastuse tõttu jäi ligi 8 kuud korralik trenn tegemata ja tundsin seda juba võhmas ja jõudu ei olnud enam nii palju. Motivatsiooni väga käia pole hetkel aga sain omale samasuguse motivatsioonivaese töökaaslase ohvriks kes ise ka üksi käia ei viitsi, nii et asi hetkel toimib. Juba on energiat palju rohkem ja enesetunne parem kuigi oleme vast 2-3 nädalat käinud ja ilusti 4-5x nädalas.

Joonistamisega on mul kurvad lood just selles osas, et ma ei taha üldse enam portreesid teha. Ei huvita lihtsalt ja ei ole tahtmist, viitsimist, püsivust ja ei meeldi. Kuid hea meelega joonistan mandalaid mis nõuab väga palju püsivust aga ju see meeldib rohkem kuna näen kiiremat progressi ja tulemust. Pluss see mõjub nagu mediteerimine mis on omakorda hea.
Eelmises postituses ütlesin et mul on suured plaanid joonistuste osas ja ei taha neid veel väga avalikustada kuni asjad rohkem jooksma saan aga kui tahate panuse anda ja kellel on Instagramis konto, jälgige mu joonistuste kontot  pencilworkbyjanne :)
Panen siia pildimaterjali ka mille kallal usinalt töötanud olen:


Jätkan samas vaimus ja ehk poole aasta pärast saan juba rohkem infot anda. Põhjus miks rääkida ei taha on lihtne, tahan enda jaoks asjad väga selgelt välja mõelda ennem kui kuulutama hakkan, aus mu meelest :)

Muide kes Raimot hästi tunneb siis ilmselt imestab aga ka tema joonistab mandalaid :D Ükspäev ütles mulle et talle näidise ette teeksin ja tema ära lõpetaks. Väga hästi tuli välja, olin väga imestanud. Tal aitab see samamoodi piljardi mänguks vaimselt tasakaalus olla. Tõestus et ma ei valeta on siin:


Ma ei suuda ära imestada kuidas ta kumera joont joonistades teeb sirge joone samamoodi nagu tema ei suuda ära imestada kuidas mina piljardis otselööki mööda löön :D

Rääkides piljardist siis ta on siin neli karikat võitnud ja käib piljardisaalis nagu boss ringi. Kui uksest sisse astub öeldakse kohe oii tere master või master jõudis :D Ega selles saalis väga kogenud mängijaid ei käi, kõik on niisama tavatasemel harrastajad. Ju selle pärast vaadataksegi teda kui tulnukat et kust planeedilt ta pärit on et nii mängida oskab.
Just hetkel kus seda postitust kirjutan lendab Raimo Melbournist ühelt piljardivõistluselt tagasi kus ta napilt jäi ilma veerandfinaali kohast.. Aga eks ongi häid ja halbu päevi, tuleb vigadest õppida ja järgmine kord endast parem olla.
Piljardiga on tal suuremad plaanid. Nimelt tal siin üks sõber Tomm kes piljardisaali ehitab. Tahab sinna väga saali juhatajaks saada kuna nagu ta ise ka ütles, Tomm ei leia paremat inimest kui tema kes sellest alast kõike läbi ja lõhki teab. Pluss Raimo tahab väga siin koolitusi anda ja kuna Sydneys keegi neid ei anna siis on see päris hea võimalus. Hobi oleks töö, mida rohkem tahta eks :)
Ehk lähiajal saab midagi täpsemat selle plaani osas teada siis teame ka rohkemat infot anda.
Hetkel käib Raimo tööl siin ja seal. Küll kraavi kaevamas, kipsplaate seina panemas, värvimas, mööblit kokku monteerimas. Senikaua kui piljardisaalitöö on lahtine peab ta midagi muud tegema. Ehk saab järgmisest nädalast millalgi raudteele tööle. Tal jalgpallis tiimikaaslane seal kuskil juht ja lubas Raimo sinna sebida. Raudteel on päris hea palk.

Mina olen ikka Credit24s tööl. Pole hakanud uut otsima kuna muidu jäävad korteri ja töö otsingud samale ajale ja mõlemat koos ei jõua. Tahame siia korterisse edasi jääda, ajamegi praegu asju et maakler ikka meil siin edasi olla laseks. Vahet pole see pool aastat, siis liigume nii kui nii farmi tagasi kui kõik plaanid vastavalt lähevad kuna järgmise aasta alguses peame hakkama otsima sponsorviisa variante kus peame nii ehk naa paikseks jääma ja usun et farmis saamegi kõik plaanid ilusti tehtud.

Farmist rääkides siis farmeritega suhtleme siiani. Rohkem Raelenega kuna ta selline vorstisuu juba on, tuleb igasuguse jamaga alati kaasa :D Nad ikka küsivad kuidas läheb ja kirjutan ka ise tihti, saadan pilte ja muljeid. Nemad arvavad et meile siin suurlinnas nii väga meeldib et ju me farmi uuesti ikkagi tagasi ei lähe kui juba seda elu siin maitsta saame, kuid meil on just vastupidised mõtted peas. Mõlemad ei tahaks nii kesklinnas elada. Kui siis kuskil ääres aga see möll ajab hulluks ja mina tunnen küll et tänaval käies inimesed lihtsalt imevad energiat.

Aa, nõudsin Raelenelt meie tibust pildi ja sest ta on juba täitsa suur tegelane ju.


Vaadake kui eriline ta on :D Pole elusees sellist tibu näinud, ta on ikka omamoodi oma karvaste jalgadega. Kui farmi läheme, vaatame kohe üle kas õpetatud lollused on kanaajul ikka meeles või peame nullist alustama. Pluss farmerid hoiavad teda õues aga me kavatseme ta ära hellitada ja ikkagi tuppa lasta ja teha mis hing ihaldab :DKommentaare ei ole:

Postita kommentaar